Logo Logo
O nás

Tešíme sa, že ste zavítali do nášho internetového obchodu www.realnabytok.sk a ďakujeme, ak si našou ponukou skrášlite Vaše bývanie. 

Tento obchod sme zriadili pre Vás! Náš kolektív vynaloží všetkú snahu, aby sa sny o Vašom bývaní stali skutočnosťou. Vyhoveli tak vašim najnáročnejším požiadavkám a tým dosiahli Vašu úplnú spokojnosť.

Náš internetový obchod sme otvorili po 20 ročnej skúsenosti s predajom nábytku v našej kamennej predajni, v ktorej máme vystavený nábytok na rozlohe 1000 m2. Výhodou internetového obchodu je, že s Vašou domácou pohodlnosťou môžete počas 24 hodín denne kedykoľvek porovnávať, znova prezerať a zároveň si aj vybrať nábytok podľa Vašich predstáv.

Našim cieľom je ponúknuť , čo najširší výber nábytku s prihliadnutím na kvalitu. Pre nás je dôležitejšie, aby naši zákazníci boli dlhodobo spokojnejší, ako predať „akciový produkt“ na krátku radosť.

Držíme sa klasického anglického porekadla a to: „nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacný tovar“.

Ponuku tovaru stále doplňujeme a aktualizujeme. Je dobré náš obchod navštíviť častejšie a zapísať sa na náš newstler, prostredníctvom ktorého Vás budeme informovať o našich novinkách týkajúcich sa nábytku a zariadení Vašich priestorov.